Pepuza Sağlık

Sağlık Turizmi

Günümüzde seyahat imkanlarının artması ile insanlar daha iyi , daha ucuz ve uzman kadrolardan sağlık hizmeti alabilmek için kolaylıkla ülke dışına çıkmaktadırlar.

Hakkında
Hakkında
Pepuza

Hakkında

Diş kliniğimiz olarak  1997 yılında Samsun ‘de hizmet vermeye başladık. Oral Diagnoz ve Radyoloji, Konservatif ve Restoratif Diş Tedavisi, Endodonti (Kanal Tedavisi ), Ağız Diş ve Çene Cerrahisi, İmplantoloji, Periodontoloji (Dişeti Hastalıkları ve Tedavisi ), Pedodonti (Çocuk Diş Hekimliği ), Ortodonti,Protez Lazer Destekli Diş Hekimliği, Estetik Diş Hekimliği, Diş  beyazlatma  alanlarında hizmet vermekteyiz.

Günümüzde seyahat imkanlarının artması ile  insanlar daha iyi , daha ucuz ve uzman kadrolardan sağlık hizmeti alabilmek için kolaylıkla ülke dışına çıkmaktadırlar.

Yılda yaklaşık 30 milyon insanın sağlık turizminde faydalandığı görülmektedir.

Türkiye özellikle son yıllarda sağlıkta dönüşüm programı ile kaliteli sağlık hizmetini kısa sürede ve uygun fiyata vermesi ile sektörde en üst sıralara çıkmıştır.

Sadece komşu ülkelere değil hava limanları sayesinde dünyanın her köşesinden insan sağlık hizmetinden faydalanmak için ülkemize gelmektedir.
Hekim açısından dünya standartlarının üzerinde eğitim almış deneyimli kadroları ve hastanelerinin teknolojik donanımı mutlakki bu tercihte çok etkilidir.

Pepuza sağlık turizmi şirketi olarak amacımız danışanlarımızin hepsine kısa sürede  güvenilir  uygun fiyata sağlık hizmeti sunmaktır. 
Hastalarımız tüm  branşlarda whatsapp hattından uzman kadrolardan  destek alabilir, gerektiğinde doktoru ile görüşerek  tanı tedavi konusunda karar verebilmektedir.


Mümtaz Uğur

Dt. Mümtaz Uğur

CEO
Hizmetlerimiz
Sağlık Hizmetlerinden Faydalanın

Hizmetlerimiz

Line
Diş Hastalıkları

Diş Hastalıkları

İmplant; eksik dişlerin yerine konması amacıyla, çene içerisine yerleştirilen çoğunlukla vida şeklindeki yapay bir diş köküdür.

Detaylı İnceleyin
Ortopedi

Ortopedi

Uzman ve deneyimli hekim kadromuz ile diz hastalıkları kalça hastalıkları ortopedik cerrahi ameliyatlar büyük bir titizlik ile yapılmaktadır.

Detaylı İnceleyin
Kalp Damar Hastalıkları

Kalp Damar Hastalıkları

Her biri konunun uzmanı olan hekimlerimizce çoğu zaman cerrahiye gerek kalmadan angio ,stent, pil...

Detaylı İnceleyin
Beyin Cerrahisi

Beyin Cerrahisi

Uzman hekim kadromuzla her türlü beyin ameliyatları ve bel fıtığı operasyonu yapılmakta ve en kısa sürede tedavi ile taburcu gerçekleşmektedir.

Detaylı İnceleyin
Genel Cerrahi

Genel Cerrahi

Türkiye obezite cerrahisi ve diyabet cerrahisinde dünyada en ön sıralardadır. Uzman kadrolar tarafından yapılan yüz güldürücü operasyonlar ile tahlil tetikler.

Detaylı İnceleyin
Göz Hastalıkları

Göz Hastalıkları

Vücudun en önemli duyu organlarından biri olan gözlerde ortaya çıkan herhangi bir problem görme duyusunda gerilemeye ya da göz içerisinde batma...

Detaylı İnceleyin
Saç Ekimi

Saç Ekimi

Saç ekimi, saç dökülmesi probleminin çözümü olarak tanımlanabilir. Saç ekimi operasyonu ise hastane ortamında uygulanan mikrocerrahi bir işlemdir.

Detaylı İnceleyin
Burun Estetiği ve Burun Hastalıkları

Burun Estetiği ve Burun Hastalıkları

Estetik açıdan oldukça ön planda bir yapı olan burnunuzun dış görünümünü değiştirmek amacı ile yapılan...

Detaylı İnceleyin
Gastroenteroloji

Gastroenteroloji

Endoskopi, günümüzde sindirim sisteminde oluşan birçok problemi teşhis etmek için kullanılan ve cerrahi olmayan bir yöntemdir.

Detaylı İnceleyin
Sınırları Zorluyoruz

Tüm dünyaya ev sahipliği yapıyoruz.

5K+

Danışan Hasta

Her yıl binlerce hasta bize danışıyor. Sağlık sektöründe öncülük ediyoruz.

4K+

Tamamlanan Tedavi

Her yıl binlerce hastayı tedavi ediyoruz. Tatil sürecinde problemlerinizi çözmek ister misiniz?

Pepuza Health
Makaleler

Sağlık Turizmi Hakkında

Line
Zirkonyum Diş Kaplama

Zirkonyum Diş Kaplama

Beyaz renkli, sert bir metal olan zirkonyum elementi; kırılma direnci çok yüksek, biyo uyumlu bir materyaldir. Nikel,titanyum gibi metal elementlerine alerjisi olan hastalar için oldukça uygundur.

Estetik Gülüş Tasarımı

Estetik Gülüş Tasarımı

Gülüş tasarımı uygulaması yapılan kişinin diş etleri doğal görünüme kavuşur, diş renkleri düzeltilir, çatlak ve kırık dişler onarılır, çiğnemeyi kolaylaştırarak kasların normalizasyonu sağlanır.

İmplant

2022-07-18