Pepuza

Sağlık Turizmi

Diş kliniğimiz olarak  1997 yılında Samsun ‘de hizmet vermeye başladık. Oral Diagnoz ve Radyoloji, Konservatif ve Restoratif Diş Tedavisi, Endodonti (Kanal Tedavisi ), Ağız Diş ve Çene Cerrahisi, İmplantoloji, Periodontoloji (Dişeti Hastalıkları ve Tedavisi ), Pedodonti (Çocuk Diş Hekimliği ), Ortodonti,Protez Lazer Destekli Diş Hekimliği, Estetik Diş Hekimliği, Diş  beyazlatma  alanlarında hizmet vermekteyiz.

Günümüzde seyahat imkanlarının artması ile  insanlar daha iyi , daha ucuz ve uzman kadrolardan sağlık hizmeti alabilmek için kolaylıkla ülke dışına çıkmaktadırlar.

Yılda yaklaşık 30 milyon insanın sağlık turizminde faydalandığı görülmektedir.

Türkiye özellikle son yıllarda sağlıkta dönüşüm programı ile kaliteli sağlık hizmetini kısa sürede ve uygun fiyata vermesi ile sektörde en üst sıralara çıkmıştır.

Sadece komşu ülkelere değil hava limanları sayesinde dünyanın her köşesinden insan sağlık hizmetinden faydalanmak için ülkemize gelmektedir.
Hekim açısından dünya standartlarının üzerinde eğitim almış deneyimli kadroları ve hastanelerinin teknolojik donanımı mutlakki bu tercihte çok etkilidir.

Pepuza sağlık turizmi şirketi olarak amacımız danışanlarımızin hepsine kısa sürede  güvenilir  uygun fiyata sağlık hizmeti sunmaktır. 
Hastalarımız tüm  branşlarda whatsapp hattından uzman kadrolardan  destek alabilir, gerektiğinde doktoru ile görüşerek  tanı tedavi konusunda karar verebilmektedir.


Dt. Mümtaz Uğur

CEO